Backcountry Ski

Backcountry Ski Lite 1.1.0

Jedyna okazja by pojeździć na nartach w lecie

Zalety

  • Atrakcyjne przy dużych prędkościach

Wady

  • Monotonny krajobraz
  • Może szybko się znudzić

Dobry
7

W Backcountry Ski twoim zadaniem jest dotarcie do obozowiska w górach. Poruszasz się na nartach a drogowskazem jest dym unoszący się z namiotu.

Jeśli lubisz jeździć na nartach a mieszkasz na równinach a w dodatku efekt cieplarniany sprawia że jest coraz trudniej o śnieg, możesz teraz jeździć na ekranie telefonu z systemem Android. W Backcountry Ski kierujesz się na dym unoszący się z żółtego namiotu, do którego musisz dotrzeć. O ile sterowanie jest dość proste to przeszkody w postaci świerków, lawin, padającego śniegu mogą utrudnić wypełnienie misji.

W Backcountry Ski wskaźnik w lewym górnym rogu ukazuje poziom zdrowia, spada ona w miarę upływu czasu w wyniku zmęczenia oraz kolizji z przeszkodami. Wciskanie prawego przycisku powoduje odpychanie się lewą nogą i jazdę w lewo. Z menu można wybrać widok panoramiczny, wyłączyć dźwięki lub zapoznać się z instrukcją. Przy rozwijaniu dużych prędkości jazda w Backcountry Ski staje się naprawdę emocjonująca.

Nawet jeśli czas i miejsce nie sprzyjają uprawianiu sportów zimowych, możesz pojeździć na nartach w telefonie. Backcountry Ski oferuje duże prędkości, misję do wypełnienia oraz rozliczne przeszkody.

Najczęściej pobierane Sportowe na android

Więcej
Backcountry Ski

Download

Backcountry Ski Lite 1.1.0

Opinie użytkowników o Backcountry Ski